באנר גוגל

קידום אתרים בגוגל – המפתח להצלחה

האינטרנט שינה לחלוטין את הדרך שבה אנחנו צורכים ידע, מוצרים ושירותים. הכל נמצא במרחק הקלקה, לרוב דרך מנועי החיפוש – בראשם גוגל – שמסייעים לגולשים לנווט בין מאות מיליוני אתרים ולמצוא את מה שהם מחפשים. מחקרים מראים שרוב מוחץ של הגולשים מסתפק בתוצאות העמוד הראשון בגוגל ולא מחפש מעבר לו. זה אומר שהעסק שלכם חייב להגיע כמה שיותר גבוה בעמוד הראשון, או שאתם הופכים ללא רלוונטיים.

תהליך העבודה שלנו

מחקר שוק

למידת תנאי השוק והמתחרים באופן מעמיק – הבסיס לקמפיין מצליח

תמהיל שיווקי

בחירת אפיקי השיווק המתאימים ביותר להשגת יעדי הקמפיין

בניית קמפיין מוצלח

טרגוט מדויק והדגשת ה-UVP (בידול) בקמפיין

ניתוח נתונים

שימוש מתקדם בכלי אנליטיקס והסקת מסקנות בזמן אמת

אופטימיזציה

נקיטת צעדים לשיפור מתמיד בקמפיין, על בסיס איכות הלידים

ב-Daze Marketing נציע לך שירותי קידום אתרים בגוגל, בישראל וברחבי העולם, הכוללים:

  • מחקר שוק ומתחרים מקיף בזירת האינטרנט, בטרם כניסה לתהליך הקידום
  • בנייה יסודית ומתודולוגית של אסטרטגיית שיווק באינטרנט
  • בחירה מוקפדת במילות המפתח לקידום כבסיס להצלחה בהמשך
  • פעילות לפי מתווה “מדד דייז” – המתודולוגיה הייחודית של Daze Marketing לבחינת מצב האתר
  • חתירה לשיפור מתמיד באתר – תוך הקפדה על עקרונות חווית משתמש, שיפור יחס ההמרה באתר ואיכות התכנים בו.
  • ליווי צמוד ומלא של מנהל הפרויקט האחראי, כולל דיווחים שוטפים וברורים ללקוח, תקציר מנהלים עם השורה התחתונה לדרגים הניהוליים הבכירים והמלצות להמשך

 

אנחנו מאמינים שקידום אתרים, כמו כל צורת קידום עסקים באינטרנט, חייב להתבטא בתוצאות – לא רק בחיפוש (עלייה במיקומים בגוגל) ובהגדלת התנועה לאתר, אלא בעיקר בגידול בכמות ובאיכות הלידים והלקוחות שמגיעים דרך האתר שלכם!

אז איך מגיעים לעמוד הראשון בגוגל?

קידום אתרים בגוגל זו המומחיות שלנו כבר שנים רבות. בזכות ההיכרות העמוקה שלנו עם מנועי החיפוש והכלים העומדים לרשותנו, הידע, הוותק והמקצועיות בתחום – אנחנו יודעים לקדם את האתר שלכם, לעזור לו לעקוף מיליוני אחרים ולהתברג גבוה בתוצאות החיפוש הראשונות והרלוונטיות.

מבצעים מחקר שוק ולומדים את המתחרים

תהליך הקידום מתחיל בהבנת צרכי הלקוח ומחקר שוק מעמיק הבוחן את התנהגות הגלישה ואת התחרות בתחום הספציפי של העסק. בנוסף, אנחנו עורכים מחקר מילות מפתח במטרה למצוא את המילים האטרקטיביות, שעליהן יש כמות חיפושים גבוהה ותחרות גבוהה פחות. כך אנחנו מקדמים את האתר גם בתחומים בהם הוא מבודד מהתחרות.

מתאימים את האתר למנועי החיפוש

על פי מחקר מילות המפתח שערכנו מבוצעת אופטימיזציה לדפי האתר. התהליך מתחיל בכתיבת שינויים שצריכים להתבצע באתר על מנת להפוך אותו לידידותי למנועי חיפוש, ברמת הקוד, המבנה ההיררכי של האתר וסידור הלינקים הפנימיים בצורה אופטימלית. אנחנו בודקים את הנוכחות והצפיפות של מילת המפתח המקודמת בכל דף, ומגדירים כותרת ותיאורים עבור כל דף באתר.

עושים נטוורקינג איכותי לאתר

מאחר שהאינטרנט מאוד דינאמי, ובכל רגע נתון גם המתחרים שלכם מנסים להתקדם, קידום אתרים צריך להיות תהליך מתמיד. הניהול השוטף הכולל החלפת קישורים איכותית, רישום באינדקסים, כתיבה קבועה של מאמרים ממוקדי מילות מפתח שיושתלו באתר ובאתרים חיצוניים, וניתוח סטטיסטי מתמיד.

חותרים לשיפור מתמיד

קידום אתרים אורגני והגדלת החשיפה הם רק האמצעי. המטרה האמיתית היא שתתבצע פעילות עסקית באתר. כדי לוודא שהמטרה ממלאת את עצמה, אנחנו מבצעים מדידות כל העת: ניתוחים סטטיסטיים של התנועה באתר באמצעות גוגל אנליטיקס וניתוח מבנה דפי הנחיתה בתוך האתר. הפעולות האלה מאפשרות לנו לגלות אילו דפים עניינו את הגולשים, השאירו אותם באתר ושכנעו אותם לבצע פעולות, ואילו גרמו להם לעזוב אל המתחרים. על סמך כל הנתונים האלה אנחנו נותנים הנחיות לשיפור חוויית המשתמש והגדלת יחס ההמרה.

 

בסוף כל חודש הלקוח מקבל דו”ח חודשי המפרט את העבודה שנעשתה, את התוצאות שהושגו ואת השינויים המומלצים על מנת להגדיל את רווחי האתר. הדו”ח שקוף וברור, כך שבכל רגע הלקוח יכול לעקוב אחר התקדמות הפרויקט, והוא כולל תקציר מנהלים עם סיכום התוצאות ומסקנות אפשריות להמשך.

 

צרו איתנו קשר לקידום אתרים איכותי בגוגל שמביא לתוצאות!