באנר אינטרנט

פרסום בגוגל אדוורדס – מהיר, אפקטיבי ומשתלם!

קמפיינים ממומנים (Pay Per Click) הם אחת הדרכים המהירות, האפקטיביות והמשתלמות ביותר להשגת תנועה איכותית לאתר אינטרנט – גולשים שמבצעים פעולות באתר (רכישה, הורדה, השארת פרטים). פרסום בגוגל הוא:

  • מהיר: ניתן לראות את התוצאות באופן מיידי
  • אפקטיבי: קל למדוד את ההצלחה ולחשב את ההחזר על ההשקעה (ROI)
  • משתלם: משלמים רק אם הגולש מקליק על המודעה

תהליך העבודה שלנו

מחקר שוק

למידת תנאי השוק והמתחרים באופן מעמיק – הבסיס לקמפיין מצליח

תמהיל שיווקי

בחירת אפיקי השיווק המתאימים ביותר להשגת יעדי הקמפיין

בניית קמפיין מוצלח

טרגוט מדויק והדגשת ה-UVP (בידול) בקמפיין

ניתוח נתונים

שימוש מתקדם בכלי אנליטיקס והסקת מסקנות בזמן אמת

אופטימיזציה

נקיטת צעדים לשיפור מתמיד בקמפיין, על בסיס איכות הלידים

ב-Daze Marketing נקים עבורכם קמפיינים ממומנים בגוגל אדוורדס, שמנצלים בצורה הטובה ביותר את יתרונות הפרסום במנוע החיפוש המוביל בעולם, בזכות:

  • בניית אסטרטגיית פרסום באינטרנט הנגזרת ממחקר שוק מעמיק והדגשת ה-Unique Added Value שלכם
  • בחירה קפדנית במילות המפתח לקמפיין וכתיבת מודעות מנצחות
  • נקיטה בטכניקות מקצועיות להוזלה מתמדת של עלויות הקמפיין
  • הקמת קמפיין רימרקטינג לגולשים שלא המירו, כולל חלוקה לסגמנטים כדי להגביר את שיעורי ההמרות
  • שימוש בכלים מתקדמים ברשת המדיה של גוגל – כולל באתרים ייעודיים ולקהלים על פי תחומי עניין
  • ביצוע בדיקות לאורך כל חיי הקמפיין – A/B Testing בין דפי נחיתה שונים, מסרים שיווקיים ותכנים, כדי לשפר באופן מתמיד את התוצאות
  • התמקדות באיכות הלידים המתקבלים בקמפיין כמדד המרכזי בתהליך האופטימיזציה

איך ניצור עבורכם את הפרסום המוצלח ביותר?

כחברת שיווק באינטרנט בעלת ידע וניסיון רב, אנחנו ב-Daze Marketing יודעים איך ליצור קמפיין שימשוך להקלקה רק את הגולשים הרלוונטיים ביותר, מה שמבטיח שאחוז גבוה מהמקליקים גם יבצע פעולה באתר. אנחנו מנתחים את הקמפיין באופן שוטף, דבר שמאפשר לנו להבין בזמן אמת מה עובד יותר ומה פחות, ולשפר את הישגי הקמפיין באופן מתמיד.

 

לאורך כל תקופת הפעילות המשותפת, אנו מעדכנים באופן שוטף את מנהל השיווק בקצב ההתקדמות של הקמפיין – אנו נספק לכם דו”ח חודשי מפורט הכולל גם תקציר מנהלים ברור ומסקנות להמשך הדרך.

נבצע מחקר שוק ונגלה את הביטויים הטובים ביותר

קמפיין פרסום בגוגל שמוביל לתוצאות, מתחיל מהבנת צרכי הלקוח ומחקר שוק מעמיק. אנחנו בודקים מיהם המתחרים שלכם ומה דרכי השיווק שלהם, ומבצעים חקר מילות מפתח שיקדם אתכם גם בתחומים בהם אתם מבודדים מהתחרות, בעלות נמוכה לכל קליק.

נתקוף בכל הכיוונים

כעת אנחנו מגדירים את המבנה ההיררכי של הקמפיין, תוך הקפדה על קבוצות מילים קטנות ככל האפשר על מנת למקסם את ההתאמה של המודעה לחיפוש שביצע הגולש בגוגל. לכל קבוצה, נכתוב מספר מודעות כדי לבחון סטטיסטית אילו מודעות הן בעלות יחס המרה טוב יותר. נבצע A/B Testing עבור מאפיינים בקמפיין כמו מודעות ומסרי שיווק או דפי נחיתה שונים, על מנת להגיע לתוצאות אפקטיביות.

כמו באבולוציה – רק המודעות הטובות ביותר שורדות.

על מנת לייעל את הקמפיין באופן מתמיד, אנחנו בוחנים את יעלות המודעות באמצעות גוגל אנליטיקס ובאמצעות ניתוח טפסי יצירת הקשר (לידים) שהגולשים ממלאים, ומבצעים שינויים בקמפיין בהתאם לנתונים. הפרמטר החשוב ביותר שאנו לוקחים בחשבון הוא איכות הלידים – מילות מפתח ומסרים בקמפיין שהביאו להזדמנויות עסקיות עבורכם, הם אלו שישרדו.

פרסום בגוגל – לא רק ברשת החיפוש…

פרסום ברשת המדיה של גוגל (Google’s Display Network) הוא מרכיב נוסף ומרכזי בפרסום באמצעות גוגל אדוורדס – היכולת לפרסם באנרים ואף סרטונים (דרך מערכת הפרסום של יוטיוב) באתרים ברחבי הרשת, במחירים אטרקטיביים מאוד. הפרסום ברשת המדיה, שבעזרתו ניתן להגיע גם לאתרים הגדולים ביותר, מתבסס על מגוון פילוחים פוטנציאליים – כמו תחומי עניין רלוונטיים או פרמטרים דמוגרפיים. כל זאת, על בסיס המידע הרב שקיים בגוגל על כל אחד ואחד מאיתנו.

 

המומחיות וההיכרות העמוקה שלנו עם הכלים המתקדמים של גוגל אדוורדס, מאפשרת לנו להציע לכם קמפיינים מורכבים ברשת המדיה שיביאו לכם גם חשיפה איכותית, גיוון במקורות התנועה ולידים במחירים אטרקטיביים.

רימרקטינג: אף אחד לא ילך לאיבוד

מטרת הקמפיין היא הגדלת החשיפה או הרווחים שלכם, ואנחנו לא משאירים שום דבר ליד הגורל. אם הגיע לעמוד שלכם גולש רלוונטי שבחר שלא להשאיר פרטים במפגש הראשון שלו עמכם, אנחנו לא נותנים לו ללכת לאיבוד. בעזרת תכונות השיווק מחדש (Remarketing) בגוגל, אנו ממשיכים לפרסם ישירות לאותו גולש, כשהוא מסתובב בכל מני אתרים ברשת – ועושים זאת תוך חלוקה ברורה לקהלים שונים המבוססת על התנהגות הגולשים. כך אנחנו מעלים את הסיכוי שיותר גולשים רלוונטיים יהפכו ללקוחות ויגדילו את העסק שלכם.

 

פנו אלינו עכשיו לביצוע פרסום בגוגל אדוורדס שיביא לכם לידים איכותיים ומדויקים!