שיווק בטוויטר- קרש קפיצה לשוק האמריקאי!

חשבתם שאתם מכירים איך מדיה חברתית עובדת- אז חשבתם. טוויטר היא ללא ספק הרשת החברתית המעניינת ביותר מבין חברותיה לפסגה.

צריכת התוכן והשיווק שונה, הממשק לא מזכיר את לינקדאין או את פייסבוק, ואיך אנחנו אמורים להופיע בקיר של משתמשים כשאותו קיר מחליף תכנים כל 5 דקות בערך!

שיווק נכון בטוויטר יכול למקסם רווחים בצורה שלא נראתה כמותה, בטח שלא כמו אצל חברותיה.  אבל, צריך להבין את טוויטר ואת השוק האמריקאי לעומק כדי שמהלך כזה יצליח- ובדיוק בשביל המשימה הזו אנחנו פה.

תהליך העבודה שלנו

מחקר שוק

למידת תנאי השוק והמתחרים באופן מעמיק – הבסיס לקמפיין מצליח

תמהיל שיווקי

בחירת אפיקי השיווק המתאימים ביותר להשגת יעדי הקמפיין

בניית קמפיין מוצלח

טרגוט מדויק והדגשת ה-UVP (בידול) בקמפיין

ניתוח נתונים

שימוש מתקדם בכלי אנליטיקס והסקת מסקנות בזמן אמת

אופטימיזציה

נקיטת צעדים לשיפור מתמיד בקמפיין, על בסיס איכות הלידים

ב-Daze Marketing נציע לכם, בין אם כבר יש לכם אתר שלא מביא לתוצאות ובין אם אתם מחפשים אתר חדש:

  • אפיון אתר אינטרנט המתבסס על מחקר שוק מעמיק בזירת האינטרנט, תוך מיפוי המתחרים
  • בניית אסטרטגיה שיווקית בזירת האונליין, הכוללת קהלי יעד עיקריים והדגשת ה-Unique Added Value לקהלים השונים – מאלו ייגזר תהליך האפיון
  • אפיון אתר המותאם למטרות קידום אתרים בגוגל, כדי לאפשר לכם להתברג במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש
  • הקפדה מקסימלית על שיפור יחס המרה באתר, חווית משתמש נוחה והנעה ברורה לפעולה – על מנת שתוכלו להשיג לידים איכותיים כתוצאה מהפעילות השיווקית שלכם!

Daze מאפיינת עבורכם אתר חכם

כמשרד פרסום דיגיטלי המהווה One stop shop ומספק את כל שירותי האינטרנט תחת קורת גג אחת, אנחנו מאפיינים אתרים תוך התייחסות למכלול הגורמים החשובים לעסק שלכם – עכשיו ובעתיד, כדי ליצור עבורכם את האתר שיזניק את העסק שלכם קדימה.

 

הגדרת צרכים ויעדים

על מנת לאפיין אתר המתאים בצורה אופטימאלית לעסק, יש להבין היטב את צרכיו, את השוק הרלוונטי לו ואת ייחודו בזירה בה הוא פועל. תהליך האפיון מתחיל בפגישה משותפת שלנו ושלכם, בה אנחנו מנתחים את המוצרים והשירותים העכשוויים והעתידיים של העסק, את אופן השיווק שמתבצע היום, את מאפייני השוק ואת הלקוחות האידיאליים שלכם.

מחקר שוק

השלב הבא הוא מחקר שוק מעמיק. אנחנו בודקים מיהם המתחרים של העסק, מהי אסטרטגיית הפרסום והקידום שלהם, היכן היתרונות שלכם לעומתם וכיצד תוכלו לבלוט מעליהם. המחקר המעמיק הזה מאפשר לנו להציג בפניכם אסטרטגיית שיווק באינטרנט שבמרכזה מסר המחדד את הבידול העסקי שלכם. ממנו ייגזר אפיון האתר בשלב הבא.

 

מתן דגש לחוויית משתמש

לאחר שלמדנו את הזירה בה אתם פועלים, אנחנו ניגשים למלאכת האפיון, בה אנחנו נותנים דגש רב לתכנון חוויית משתמש שתעודד את הגולשים להמשך גלישה ותניע אותם לפעולה. אנחנו עושים זאת בעזרת עיצוב מושך ונוח למשתמש, הגדרת התפריטים בצורה מיטבית, ומיקום נכון של כפתורי ההנעה לפעולה ושל הקישורים לתוספים השונים (למשל למדיה החברתית).

אפיון מותאם קידום

האפיון נעשה תוך הקפדה על סטנדרטים מחמירים של קידום אתרים (SEO), החל מכתיבת הנחיות קפדניות לבניית הקוד, ועד להתאמת מבנה האתר בצורה שתקדם אותו טוב יותר במנועי החיפוש. תהליך האפיון לוקח בחשבון את כל גורמי הקידום: מבנה האתר, תגיות, הגדרת כותרות, מיקום קישורים ומחקר מילות מפתח. בסוף התהליך האתר יחובר לגוגל אנליטיקס לצורך ניתוח ומעקב סטטיסטי של הפעילות בו ושיפור יחס ההמרה.

 

אפיון לאתרים קיימים

ומה קורה אם כבר יש לכם אתר, אך הוא אינו ממלא את ייעודו בצורה המקסימאלית הרצויה? החדשות הטובות הן שלא בהכרח חייבים “לזרוק לפח” אתר ישן. אנחנו מספקים שירות של אפיון אתרים מחדש, בו אנחנו כותבים הנחיות מפורטות למתכנת ולמעצב, שישדרגו אתר בינוני ופחות מזה, ויהפכו אותו לאתר מצוין.

 

בונים אתר חדש או זקוקים לאפיון מחדש של האתר שלכם? פנו אלינו!