שיווק ברשתות חברתיות

באנר רשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות –
למצוא את האפיק החברתי שיביא לכם לידים

בעולם בו כולם מחוברים דרך האינטרנט, אין מנוס מלבצע שיווק ופרסום ברשתות חברתיות. אך למרות שברור לכאורה שזה טוב וחשוב לבנות עמוד יפה בפייסבוק, להשקיע בפרופילים שלכם בלינקדאין ולהעלות סרטונים ביוטיוב, האם באמת אתם מרגישים שהפעילות השיווקית שלכם מועילה לכם ומביאה תוצאות? האם אתם משקיעים את עיקר המאמצים ברשת החברתית שתבטיח לכם את התועלת הגדולה ביותר? האם אתם רואים כתוצאה מפעילות הסושיאל שלכם גם לידים רלוונטיים ומגדילים את מעגל הלקוחות?

תהליך העבודה שלנו

מחקר שוק

למידת תנאי השוק והמתחרים באופן מעמיק – הבסיס לקמפיין מצליח

תמהיל שיווקי

בחירת אפיקי השיווק המתאימים ביותר להשגת יעדי הקמפיין

בניית קמפיין מוצלח

טרגוט מדויק והדגשת ה-UVP (בידול) בקמפיין

ניתוח נתונים

שימוש מתקדם בכלי אנליטיקס והסקת מסקנות בזמן אמת

אופטימיזציה

נקיטת צעדים לשיפור מתמיד בקמפיין, על בסיס איכות הלידים

ב-Daze Marketing נציע לך שיווק באינטרנט מבוסס רשתות חברתיות, שהוא אפקטיבי ומוכוון תוצאות 0 הן ברמת המודעות, השמירה על הקשר עם קהל הלקוחות והגברת השיח והשיתוף (Engagement) סביב המותג והן ביצירת לידים. אנו נבחר עבורך את הרשת החברתית המתאימה ביותר מבין אפיקי סושיאל כגון:

 • פייסבוק (Facebook)
 • לינקדאין (LinkedIn)
 • טוויטר (Twitter)
 • יוטיוב (YouTube)
 • גוגל פלוס (Google+)

למה להשקיע במדיה החברתית?

המדיה החברתית עברה שינוי משמעותי בשנים האחרונות, כאשר בזכותה אנשים הרבה יותר משתפים מידע ותוכן ומעורבים אחד עם השני, עם הקהילה שלהם ועם המוצרים והחברות שסובבות אותם. המדיה החברתית יצרה את מהפכת התקשורת הגדולה של דורנו ושינתה את הדרך בה האנושות מתקשרת – ובהתאם את הדרך בה עסקים משווקים, הן מבחינת תדמית והן מבחינת ייצור הלידים (Lead generation). לכן, שיווק ברשתות חברתיות הופך למרכזי בתוכנית השיווקית של חברות בכל העולם, כשיותר ויותר תקציבים מופנים לזירת הסושיאל מתוך עוגת התקציב הכוללת, על חשבון אפיקים הנחשבים מסורתיים יותר. זאת, בעקבות ההצלחה המוכחת לפעילות באפיקי שיווק חברתיים, יכולות מדידה איכותיות ומדויקות ואופטימיזציה בזמן אמת.

המפתח: בחירת הרשת החברתית הנכונה עבורכם!

ישנו מגוון רב של פלטפורמות ולכאורה, טוב להיות נוכח בכולן. אך חשוב לדעת לבחור תחילה באפיק השיווקי המתאים לכם לביצוע קידום ברשתות חברתיות ולפזר את המאמץ בעיקר במקומות שבו התועלת גבוהה. יחד איתנו ב- Daze Marketing:

 • נתווה עבורכם את אסטרטגיית השיווק המתאימה לעולם הסושיאל
 • נבחר ביחד אתכם את האפיקים המתאימים לכם ביותר בהתאם לשיקולי יעילות, תקציב ולו”ז.
 • נדאג לבצע עבורכם פילוח וטרגוט נכון, שהם שלבים קריטיים להצלחה
 • נבנה איתכם מסר שיווקי חזק המחדד בצורה מקסימלית את הערך המרכזי של החברה ומותאם לשפת הרשתות החברתיות.
 • נבצע אופטימיזציה שוטפת לקמפיין על מנת להבטיח תוצאות הן ב-Engagement והן בגיוס לידים

שיווק בלינקדאין – לדוג לקוחות בפינצטה

שיווק בלינקדאין הוא אידיאלי במיוחד עבור חברות העוסקות בפעילות B2B, בעיקר בשווקים בינלאומיים. באמצעות לינקדאין, ניתן לפלח ולמצוא את הלקוחות שלכם לפי מאפיינים עסקיים כמו תפקיד בארגון, חברה ספציפית, מיקום גיאוגרפי, יכולות ועוד פרמטרים המוגדרים עבור כל יוזר, וכן למצוא אותם בקבוצות בעלות עניין משותף, לשתף תוכן המעניין את הקהילה – ואף לייצר בעזרת כלים אלו לידים איכותיים במיוחד.

 

“דרך כלי השיווק שלנו בלינקדאין, אנחנו יכולים ממש לדוג לקוחות בפינצטה וכך להביא לתוצאות מדוייקות ומטורגטות ברמה גבוהה מאוד”, אמרה מנכ”לית החברה, גלי סודק, בכל סדנת לינקדאין שהיא מעבירה בפני מנכ”לים, מנהלי שיווק ומנהלי פיתוח עסקי בחברות בינלאומיות גדולות.

 

ב-Daze Marketing, שיווק B2B בעזרת לינקדאין מתבצע בערוצי שיווק

 • פעילות מבוססת תדמית ותוכן להגברת Engagement: חיזוק ערך החברה ע”י ניהול הדף העסקי, העלאת אירועים וחדשות, עדכונים שונים עבור קהילות רלוונטיות, פרסום מאמרים ותכנים שמעניקים ערך מוסף
 • פעילות לטובת נטוורקינג איכותי: שדרוג הפרופילים האישיים שלכם שיסייעו למקבלי ההחלטות בארגון והגדלת רשת הקשרים.
 • פעילות גיוס לידים (Lead Generation): פנייה למקבלי החלטות באופן אישי וממוקד עם מסר מדויק באופן אורגני וממומן, תוך טרגוט מדויק של קהל היעד ואופטימיזציה שוטפת לקמפיינים.

שיווק בפייסבוק – לשווק ב”מדינה הגדולה בעולם”

אם פייסבוק הייתה מדינה, היא הייתה הגדולה ביותר בעולם. במילים פשוטות וברורות, זוהי הרשת החברתית המובילה והמתקדמת ביותר מבחינת יכולות השיווק והפרסום – כולם נמצאים בפייסבוק, גולשים בו, משתפים, צורכים תוכן, עושים לייקים. כל הנתונים הללו נשמרים ונאספים בכלי הפרסום של פייסבוק ובעזרתם ניתן להגיע לקהל שלכם – בחתכים דמוגרפיים, על פי תחומי עניין מדויקים, על בסיס פעולות חברתיות שביצעו המשתמשים ועוד.

במסגרת השירות שלנו ב- Daze Marketing אנו מנהלים עבורכם קמפיינים בפייסבוק בהתאם למטרות שונות שהוגדרו בתחילת הפעילות – חשיפה והגדלת הלייקים לעמוד, הגברת השיח החיובי סביב המותג (Engagement), הרשמות לאירועים, גיוס לידים ועוד. כל קמפיין מפולח לקהל יעד ספציפי והוא בעל קרייאיטיב חזק וזכיר שיסייע במימוש המטרה השיווקית שנבחרה. אנו מקפידים לבצע אופטימיזציה שוטפת ברמת המסרים השיווקיים, בחינת קהלי יעד חדשים ופרמטרים נוספים, אשר מובילים בסופו של דבר לקמפיין איכותי וממיר בעלויות משתלמות, תוך החזר איכותי על ההשקעה.

שיווק בטוויטר – 140 תווים להצלחה

טוויטר היא רשת חברתית פופולרית וחזקה בפרט בשווקים בינלאומיים, ומהווה פלטפורמה אידיאלית ליצירת קשרים עם בעלי דעה ומקבלי החלטות עסקיים – כמו גם עם לקוחות פוטנציאליים. שיווק בטוויטר מתאים במיוחד לחברות הפונות לקהלים רחבים וגלובליים, בפרט בתחומי B2B, ומאפשר ליצור קשרים ולהגביר את השיח סביב המותג וה- Engagementעם קהל היעד באופן ישיר, מהיר ובלתי אמצעי.

ב- Daze Marketing אנו מכירים את טוויטר על בוריה וגאים להיות מהחברות המובילות בישראל בתחום. אנו יודעים כיצד להגיע לאנשים המתאימים על פי תחומי עניין ספציפיים. במסגרת השירות לקידום באמצעות טוויטר, ננהל את הפרופיל שלכם באמצעות הפצת ציוצים מבוססי-תוכן וניהול קשר ישיר עם העוקבים באופן קבוע, תוך מדידת האפקטיביות של כל פריט מדיה שהועלה בעזרת כלי הניטור והאנליטיקס המתקדמים של טוויטר. בנוסף, נקדם את הפעילות באופן ממומן דרך קמפיינים ייעודיים הכוללים הוספת עוקבים רלוונטיים שייצרו קהילה שנהנית מתוכן עדכני ובעל ערך, וכן גיוס לידים איכותיים.

 

פנו אלינו עכשיו בכדי לבצע שיווק ברשתות החברתיות המתאימות לכם שיביא לכם לידים איכותיים ומניבי רווח.