שיווק בפייסבוק

באנר רשתות חברתיות

שיווק בפייסבוק – ברוכים הבאים לעידן המדיה החברתית

המדיה החברתית הפכה למקום מפגש וירטואלי עצום ובכך שינתה לחלוטין את האופן בו האנושות מתקשרת. פייסבוק, עם מעל 850 מיליון משתמשים, הפכה לקהילה השלישית בגודלה בעולם, אחרי הודו וסין. המשמעות עבור עסקים ברורה: הלקוחות נמצאים בפייסבוק ושם חובה לבלוט.

 

בישראל ישנם מעל 3.5 מיליון משתמשים, שנכנסים לפייסבוק בממוצע פעם ביום, למשך חצי שעה. אלה 1,750,000 שעות ביום שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם נמצאים בפייסבוק. ברור שלא תוותרו על החשיפה הזאת.

תהליך העבודה שלנו

מחקר שוק

למידת תנאי השוק והמתחרים באופן מעמיק – הבסיס לקמפיין מצליח

תמהיל שיווקי

בחירת אפיקי השיווק המתאימים ביותר להשגת יעדי הקמפיין

בניית קמפיין מוצלח

טרגוט מדויק והדגשת ה-UVP (בידול) בקמפיין

ניתוח נתונים

שימוש מתקדם בכלי אנליטיקס והסקת מסקנות בזמן אמת

ניתוח נתונים

שימוש מתקדם בכלי אנליטיקס והסקת מסקנות בזמן אמת

Daze בונה לכם עמוד פייסבוק חכם

כחברה המספקת את כל שירותי השיווק האינטרנטיים, אנחנו מתאימים את האסטרטגיה השיווקית בפייסבוק לזו הננקטת בשאר אפיקי השיווק. גם כאן אנחנו מתמקדים ביחס ההמרה. המטרה שלנו היא לא רק להזרים תנועה ולהגדיל את נפח הפעילות בדף, אלא לייצר עבורכם ערך אמיתי שנמדד כלכלית (בהחזר על ההשקעה) ומותגית (חשיפה, ניהול תדמית).
לפני הקמת העמוד אנחנו מבצעים מחקר מקיף, שעל פיו נבנה את האסטרטגיה השיווקית. מחקר השוק הוא אספקט חשוב ביותר, שכן פייסבוק הוא פלטפורמה שממש מאפשרת לנו “לרגל”: מה עושים המתחרים? מהי אסטרטגיית השיווק שלהם? מה רוצים הלקוחות? מה הם לא רוצים? היכן תוכלו לבדל את עצמכם? מאחר שאנחנו מאמינים ששלב המחקר הוא חלק כל כך חשוב להצלחת התוכנית השיווקית, אנחנו עורכים אותו מחדש אחת לחודש.

אפיון

השלב הבא הוא אפיון מיניסייט או דפי נחיתה לעמוד העסק, על פי המטרות שהוגדרו ומתוך מחשבה על צרכים עתידיים. אפיון נכון של הלשוניות, תוך הקפדה על סטנדרטים מחמירים מעולם חוויית המשתמש, ייצרו עניין בדף ויניעו את הגולשים לפעולה הרצויה.

 

בניית עמוד עסקי

בניית העמוד כוללת תכנות של הלשוניות והעמודים השונים בעיצוב מותאם אישית, בהתאם לשפה השיווקית של העסק. בנוסף, אנחנו מספקים חנות וירטואלית המאפשרת למכור מוצרים דרך העמוד עצמו. החנות היא פתוח ייחודי של Daze המכיל אלמנטים ויראליים להפצת המוצרים.

ניהול שוטף

לניהול השוטף של העמוד מספר מטרות, ובראשן איסוף חברים ויצירת אינטראקציה טובה. אנחנו אוספים עבורכם חברים מתוך פייסבוק ומחוצה לו, יוצרים דיונים מעניינים וגורמים לגולשים להגיב. על מנת לגרום לאוהדים להישאר אוהדים, אנחנו יוצרים תמהיל פוסטים מגוון וחכם, אותו אנחנו מתכננים מראש לפי תוכנית עבודה חודשית מפורטת.

השירות כולל גם את ניהול השיווק ברשת: יצירת שיתופי פעולה, איסוף לידים, ניהול קמפיינים ממומנים, טיפול בתדמית וכל אספקט אחר הקשור בשיווק.

 

מעקב ומדידה סטטיסטית

אנחנו מאמינים בהתייעלות מתמדת, ומודדים את עצמנו כל הזמן. בעזרת הכלים הטכנולוגיים העומדים לרשותנו אנחנו מודדים את היעילות ואת רמת הויראליות של כל פוסט שהעלינו, במטרה להבין מה עובד הכי טוב עבור העסק שלכם.

 

פנו אלינו עכשיו לשיווק מנצח בפייסבוק שיביא לכם לידים מניבי תוצאות!