פרסום דיגיטלי

באנר דיגיטל

פרסום דיגיטלי ב-Daze Marketing: מותאם לצרכים שלכם!

אתם חייבים לפרסם בגוגל, כי חובה להופיע כשמחפשים אתכם. אתם חייבים להשקיע בבאנרים באתרים מובילים, כי הכרחי להגדיל את החשיפה למותג. פרסום ברשתות חברתיות חייבים, כמובן, הרי “אם אתה לא בפייסבוק, אתה לא קיים” ובלי פרסום בלינקדאין קשה להגיע ישירות למקבלי ההחלטות.
אתם מוצאים את עצמכם מבולבלים מכל הרעש שסביבכם, ובצדק. פרסום דיגיטלי הוא כבר מזמן הכרח עבור כל מנהל שיווק, אבל איפה בדיוק עושים זאת בצורה האופטימאלית ביותר, מבין כל ערוצי הפרסום הרבים? איך בוחרים את האפיקים המתאימים ביותר וכמה באמת צריך להשקיע בכל ערוץ?

תהליך העבודה שלנו

מחקר שוק

למידת תנאי השוק והמתחרים באופן מעמיק – הבסיס לקמפיין מצליח

תמהיל שיווקי

בחירת אפיקי השיווק המתאימים ביותר להשגת יעדי הקמפיין

בניית קמפיין מוצלח

טרגוט מדויק והדגשת הבידול בקמפיין

ניתוח נתונים

שימוש מתקדם בכלי אנליטיקס והסקת מסקנות בזמן אמת

אופטימיזציה

נקיטת צעדים לשיפור מתמיד בקמפיין, על בסיס איכות הלידים

בעזרת המומחיות שלנו בפרסום דיגיטלי, אנחנו ב-Daze Marketing נתווה עבורכם מדיניות פרסום אסטרטגית, שתתאים למה שאתם באמת רוצים ומחפשים, ותיצור את התמהיל הנכון והמאוזן בין אפיקי שיווק דיגיטלי שונים.

 

ב-Daze Marketing נוכל לבצע עבורכם, בהתאם לצורך השיווקי שלכם:

  • פרסום בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים (SEM) – פרסום ממוקד בכל זמן נתון עבור הלקוחות שמחפשים אתכם ואת השירותים שאתם מציעים, בשיטת תשלום פר קליק (PPC).
  • פרסום ברשתות חברתיות (Social Advertising) – שימוש בזירה החברתית להשגת תוצאות, תוך שימוש בכלי המיקוד המתקדמים שמציעים אתרים דוגמת פייסבוק, לינקדאין, טוויטר ויוטיוב.
  • פרסום מבוסס מדיה (Display Advertising) – פעילות ברשתות פרסום איכותיות, כולל רכש מדיה ייעודי באתרים מובילים בארץ ובחו”ל, לטובת קמפיין מדיה מוכוון לידים.
  • פרסום מבוסס תוכן (Content Marketing) – שימוש בכלי המלצות תוכן כמו Taboola ו-Outbrain לשיתוף והפצת תכנים על המוצרים והשירותים שלכם, כולל במסגרת SEO.
  • פרסום דרך ריטרגטינג (Retargeting) – פרסום ספציפי עבור אלו שביקרו בנכסים הדיגיטליים שלכם ולא המירו – כולל פרסום עבורם במיקומי פריים באתרים ייעודיים.

משרד פרסום דיגיטלי שהופך לשותף שלכם!

בחירה ב-Daze Marketing לניהול הפרסום הדיגיטלי שלכם, תהפוך אותנו לשותפיכם בתהליך השיווקי, תוך התאמת השירות לצרכיו של מנהל השיווק: נלווה את מנהל השיווק באופן צמוד במחקר שוק ומתחרים בזירה הדיגיטלית – וביחד עמו נתווה את האסטרטגיה השיווקית המתאימה למטרות פרסום באינטרנט. לאור האסטרטגיה, נלווה בעזרת מנהלי הפרויקטים שלנו וצוות המתכנתים והמעצבים שלנו, את הקמת הקמפיין – ולאחר מכן למדוד את התוצאות ולהסיק מסקנות באופן אופטימאלי, על מנת לוודא את השגת המטרות השיווקיות.

 

לאורך כל תהליך העבודה ב-Daze Marketing, מנהל השיווק מקבל שירות ומענה מלא ממנהל פרויקט השייך לצוות החברה. מנהל הפרויקט מכיר היטב את תיק הלקוח ומלווה אותו בתהליך השיווקי כבר משלב ההקמה והמחקר. כל אחד מלקוחותינו נהנה מדיווח שוטף על מצב הקמפיינים, כולל תמצית מנהלים המכילה שורה תחתונה ברורה והמלצות להמשך – לנוחיותו של מנהל השיווק, כמו גם של מקבלי ההחלטות בדרגים הניהוליים הבכירים ביותר.

חמשת העקרונות של Daze Marketing לפרסום דיגיטלי איכותי

  • אנחנו בוחרים באפיק השיווקי המתאים ביותר עבור היעדים שהוגדרו. במסגרת בניית אסטרטגיית שיווק באינטרנט עבור הלקוח, אנו מוצאים את האפיקים המשתלמים ביותר, שיביאו לחשיפה ממוקדת לקהל היעד – תוך הדגשת הערך המרכזי של המוצר או השירות.
  • אנחנו מתמקדים באיכות הלידים – עבודת האופטימיזציה שלנו מתבצעת לאור הלידים שמתקבלים אצלכם. עבור אפיקי פרסום שונים ואף בתוך כל אפיק פרסום, אנחנו מגדיריםמקור שונה ב-CRM שלכם, משתמשים בציוני איכות (במיוחד בתהליכי מכירה ארוכים, המאפיינים לקוחות בעולם ה-B2B) ובעזרתם מנתחים את ביצועי הקמפיין ומחליטים על הכיוונים להמשך.
  • אנחנו מבצעיםMultivariate Testing  או A/B Testing בכל אחד מאפיקי השיווק – בין דפי נחיתה, באנרים ומסרים שיווקיים, שתומכים באופטימיזציה שלנו על בסיס איכות הלידים.
  • אנחנו מנתחים את כל נתוני הקמפיין באמצעות כלי אנליטיקס מתקדמים ומשווים בין ביצועי הפרסום. בעזרת יכולות הניתוח המתקדמות שלנו, אנו מסיקים מסקנות תוך זמן קצר מעליית הקמפיין– ומיישמים אותן לטובת הניצול התקציבי ולהביא לתוצאות טובות יותר.
  • אנחנו מבצעיםריטרגטינג חכם ומדויק ו”רודפים” אחרי לקוחות פוטנציאליים שלא המירו, תוך התמקדות במיקומי פריים שבהם הגולשים שלכם נמצאים. אנחנו מבצעים פרסום שונה המתבסס על מקורות התנועה שונים, תוך התאמת המסרים באופן ספציפי לכל סגמנט.

 

פנו אלינו להעלאת קמפייני פרסום דיגיטלי הממוקדים בהשגת לידים איכותיים.