פרסום בפייסבוק

באנר אינטרנט

פרסום בפייסבוק: להשיג יותר מהרשת החברתית הגדולה בעולם

הדף שלכם בפייסבוק נראה נפלא, השקעתם בתמונת קאבר ובכתיבת פוסטים רהוטים ומרשימים, הצלחתם אפילו להביא כמות יפה של לייקים לדף. אך למרות שזה נראה נהדר, אתם לא רואים תוצאות. נשמע מוכר?

 

כחלק מאסטרטגיית שיווק בפייסבוק, פרסום ממומן הוא הכרחי. עדכונים בדף החברה הכוללים פרסום תכנים מעשירים, פוסטים שיווקיים או שיתוף לדפים בתחומי עניין דומים הם דבר חשוב לפעילות השיווקית בפייסבוק, אך על מנת להבטיח הגעה אופטימלית לקהלי היעד החשובים לכם, לא ניתן להסתפק באמצעים האורגניים ה”חינמיים” שפייסבוק מציעה לכל משתמש ולהגיע לתוצאות משביעות רצון – יש צורך לתמוך בפעילות גם באמצעות פרסום ממומן בפייסבוק.

תהליך העבודה שלנו

מחקר שוק

למידת תנאי השוק והמתחרים באופן מעמיק – הבסיס לקמפיין מצליח

תמהיל שיווקי

בחירת אפיקי השיווק המתאימים ביותר להשגת יעדי הקמפיין

בניית קמפיין מוצלח

טרגוט מדויק והדגשת ה-UVP (בידול) בקמפיין

ניתוח נתונים

שימוש מתקדם בכלי אנליטיקס והסקת מסקנות בזמן אמת

אופטימיזציה

נקיטת צעדים לשיפור מתמיד בקמפיין, על בסיס איכות הלידים

ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק הוא אחת הדרכים האפקטיביות, המשתלמות והמהירות לפרסום מקוון. באמצעות כלי הפרסום של פייסבוק, ניתן לטרגט את קהלי היעד הרצויים בקלות, להגיע למספר רב של המרות ולבצע ביעילות בדיקות ואופטימיזציה לקמפיינים שישפרו את תוצאות הקמפיין לאורך זמן.

 

אנחנו ב- Daze Marketing יודעים כיצד לבצע שיווק נכון בפייסבוק שמתאים לצרכים שלכם וההעדפות של לקוחותיכם. במסגרת הפעילות, נבנה עבורכם קמפיין פרסום בפייסבוק אשר…

 

  • יתמקד בקהלי היעד שבאמת חשובים לכם, לפי פילוח מדויק ובהתאם למחקר שוק
  • יתייעל כל הזמן כתוצאה מפעילות אופטימיזציה שוטפת, הכוללת A/B Testing
  • יעזור לכם להגביר את השיח וה-Engagement סביב המותג ויתרום להעלאת המודעות
  • ישתלם כלכלית ויעזור לכם להגדיל את ה-ROI בפרסום
  • יגדיל לכם את כמות הלידים ולאורך זמן גם את איכותם

המפתח להצלחה בפרסום: מחקר שוק מקיף והגדרת קהל היעד

הצעד הראשון להשגת תוצאות בכל קמפיין פרסום באינטרנט מתחיל בהבנת צרכי הלקוח שלכם. מהם התחומי עניין שלהם, איפה הם מסתובבים בפייסבוק, על מה הם מקליקים ולמה הם מגיבים. אנחנו ב-Daze Marketing נסייע לכם כבר בשלב ההקמה במחקר שוק ומתחרים, על מנת שנוכל לטרגט באופן מוצלח בפייסבוק את קהל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

 

אחד היתרונות של הפרסום באמצעות פייסבוק הוא ש”פייסבוק זוכר הכל”. כל הפעולות שאנו מבצעים כגולשים ברשת החברתית – קריאת חדשות, חיפושים, קניות, השוואת מחירים, חיזוק קשרים, העלאת תמונות ועוד – הופך למאגר עצום ועתיר מידע על ההעדפות וההתנהגות של מיליוני אנשים, המאפשר פרסום אפקטיבי. בעזרת רשת הפרסום של פייסבוק נוכל להשתמש במידע זה כדי לבנות את המודעות הטובות ביותר עבורכם לקהלים המתאימים ביותר.

קריאייטיב חזק: לפנות לכל קהל בשפתו

אחד האתגרים הגדולים של כל פעילות שיווק באינטרנט הוא הפעילות בשדה עם הרבה “רעשים” – ובמיוחד נכון הדבר לגבי פייסבוק. יש הרבה גירויים על ה-News Feed של המשתמש: מגוון של תמונות, קישורים, מאמרים ואינטראקציות חברתיות. לכן חשוב לדעת כיצד למשוך את הגולשים אל המסר שלנו והערך שניתן ללקוח. אנחנו נמצא עבורכם את המדיה המתאימה ביותר למסר שלכם, נבחר עברוכם קריאייטיב וטקסטים מתאימים שיבלטו, ידגישו את הערך המרכזי שלכם ויתרגמו לכניסות והמרות.

 

לכל קהל שנבחר לטובת הקמפיין, ננסח מסר שונה וייחודי, המדגיש את הערך המרכזי של השירות / המוצר ופונה אליו בדרך שתגרום לו להשלים את הפעולות שנמצאות במטרת הקמפיין. הדרך לכך היא בהבנת הקהל מולו אנו פועלים ולהעביר לו את המסר בצורה ברורה, בשפה המותאמת למדיה החברתית, על מנת לבלוט בעיני הגולש. במהלך הקמפיין, נבצע בדיקות למטרת טיוב הקמפיין, כולל Multivariate Testing על מבנה הקהלים, המודעות, דפי הנחיתה וכל מרכיבי הקמפיין, כחלק מתהליך אופטימיזציה מתמיד למטרת שיפור התוצאות.

רימרקטינג בפייסבוק: אף אחד לא נעלם

בין אם מטרת הקמפיין הוא הגדלת חשיפה, הבאת גולשים לאתר, מילוי טופס פרטים או קניות אונליין – אנחנו לא מאבדים אף גולש. בעזרת פיקסל שנשתול באתר שלכם, נוכל “לרדוף” בעזרת פרסום בפייסבוק אחרי כל גולש רלוונטי שלחץ על המודעה, הגיע לאתר אך לא ביצע את הפעולה הרצויה. כך אנחנו יכולים לבצע רימרקטינג (Remarketing) באופן מדויק לאותם גולשים ולהעלות את הסיכויים שאותם משתמשים שכבר הביעו בכם עניין קודם לכן, יהפכו ללידים במהלך הפעילות שלהם ברשת החברתית. למעשה, אנו ב-Daze Marketing מציעים לעתים את שירותי הרימרקטינג של פייסבוק כחלק ממדיניות שיווק מחדש, גם עבור לקוחות שמבצעים פרסום בלינקדאין, בטוויטר או בפלטפורמות אחרות ברשת.

 

פנו אלינו עכשיו לביצוע פרסום בפייסבוק שיביא לכם תוצאות!