פרסום באינטרנט

באנר אינטרנט

פרסום באינטרנט שיביא לכם לידים באיכות גבוהה!

הפרסום באינטרנט הולך ומתגבר במהירות על חשבון אמצעי הפרסום המסורתיים בכלי התקשורת הכתובה והמשודרת. יותר ויותר תקציבים ברחבי העולם מופנים לעבר ערוצי הפרסום הדיגיטלי לסוגיו, מתוך ידיעה כי ניתן להגיע בקלות לקהלים ממוקדים ובעיקר בזכות היתרונות הטכנולוגיים שמפרסמים בעבר רק חלמו ליהנות מהם: נתונים ברורים וחד משמעיים על מידת ההיענות לפרסומות, זיהוי מהיר של מקור הליד ובעיקר היכולת שכל אלו נותנים להצביע על מידת ההחזר על ההשקעה (ROI), הופכים את הפרסום בזירה הדיגיטלית לאמצעי שיווק דומיננטי.

תהליך העבודה שלנו

מחקר שוק

למידת תנאי השוק והמתחרים באופן מעמיק – הבסיס לקמפיין מצליח

תמהיל שיווקי

בחירת אפיקי השיווק המתאימים ביותר להשגת יעדי הקמפיין

בניית קמפיין מוצלח

טרגוט מדויק והדגשת ה-UVP (בידול) בקמפיין

ניתוח נתונים

שימוש מתקדם בכלי אנליטיקס והסקת מסקנות בזמן אמת

אופטימיזציה

נקיטת צעדים לשיפור מתמיד בקמפיין, על בסיס איכות הלידים

ב-Daze Marketing נוכל להציע לכם מגוון שירותי פרסום באינטרנט בישראל וברחבי העולם:

  • פרסום מבוסס חיפוש (SEM) – במנועי חיפוש דוגמת גוגל, בינג ויאהו, שיאפשר ללקוחות שמחפשים את המוצרים והשירותים שלכם להגיע אליכם בקלות.
  • פרסום מבוסס סושיאל (Social Advertising) – שימוש ברשתות חברתיות דוגמת לינקדאין, טוויטר, פייסבוק ויוטיוב ובכלי הטרגוט הייחודיים שלהם כדי להגביר את האינטראקציה עם לקוחות
  • פרסום מבוסס מדיה (Display Advertising) – רכש מדיה במיקומים אקסקלוסיביים באתרים מובילים בארץ ובחו”ל, לטובת קמפיין מוכוון לידים והגברת מודעות למותג.
  • פרסום מבוסס תוכן (Content Marketing) – הפצת ושיתוף תוכן בעל ערך באופן נרחב, דרך כלי המלצות תוכן כמו Taboola ו-Outbrain
  • פרסום מבוסס רימרקטינג (Remarketing) – פרסום ייעודי לגולשים שלא המירו – כולל במיקומים אטרקטיביים באתרים גדולים ומבוקשים.

כדי להצליח עם אתגרי הפרסום בערוצים רבים כל כך, אתם זקוקים לשירותיה של חברת פרסום באינטרנט שהיא One stop shop – חברה שתוכל לדאוג עבורכם לניהול קמפיינים מסוגים שונים, למטרות הגברת חשיפה למותג כמו Lead Generation באיכות גבוהה; שמתמחה בשיווק B2B מורכב ומתוחכם, אך חיה ביום יום גם את השיווק הדיגיטלי בעולם ה-B2C ומוצרי הצריכה; שמכירה את השוק הישראלי על בוריו – ובד בבד מתמחה בטכניקות שיווק בינלאומי, בעיקר באמצעות הרשתות החברתיות.

 

Daze Marketing הוא משרד פרסום דיגיטלי שיהפוך לשותף לדרך של מנהל השיווק ויעזור בהתוויית את מדיניות הפרסום של החברה ברשת. כל זאת, כמובן, תוך הקפדה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים בהיבטים כגון שיפור יחס המרה באתר, אופטימיזציה לחווית המשתמש ואיכות התוכן הכתוב והוויזואלי בנכסים הדיגיטליים שלכם.

פרסום באינטרנט עם Daze Marketing – כך אנו עושים זאת נכון:

  • בחירה בתמהיל השיווקי המתאים ביותר עבור הלקוח – לכל לקוח שמגיע אלינו אנו מתווים אסטרטגיית שיווק באינטרנט, מיד בתחילת תהליך העבודה. ביחד עם מנהל השיווק אנחנו בוחרים את אפיקי השיווק שמתאימים למטרות הפרסום – כשבכל אפיק נותנים דגש על ה-Unique Value Proposition של הלקוח
  • בחינות, בדיקות וניסויים בדרך להצלחה – אנו תמיד מבצעים אופטימיזציה לקמפיינים, כשבמרכזם Multivariate Testing  או A/B Testing, בכל אפיק שיווקי. אנחנו מבצעים בדיקות באתר, בין דפי נחיתה, בין באנרים, מסרים שיווקיים ושינויים טקסטואליים. הכל במטרה לשפר כל הזמן את התוצאות.
  • מדידה, מדידה ועוד פעם מדידה – כל נתוני הקמפיינים שלנו עוברים ניתוח מעמיק של מנהל הפרויקט. אנחנו משתמשים בכלי אנליטיקס מתקדמים, משווים בין נתונים בזמן אמת ולאורך זמן. יכולות האנליטיקס שלנו הן שמאפשרות אופטימיזציה איכותית, הסקת מסקנות ועל בסיסן גיבוש המלצות להמשך – הכל בשקיפות מלאה מול הלקוח.
  • תשומת לב מיוחדת לגולשים שלא המירו – בעזרת קמפיין רימרקטינג מדויק ואפקטיבי, נסייע לכם להגיע לאותם לקוחות פוטנציאליים שהתעניינו בכם, אך לא הפכו ללקוחות משלמים. בפרט, אנחנו מתמקדים במיקומי פריים שמסייעים להעלאת יחס ההמרה.
  • והחשוב מכולם: אנחנו מתמקדים באיכות הלידים – הניסיון הרב שלנו מצביע בבירור: במיוחד בפרסום באינטרנט, איכות הלידים חשובה יותר מהכמות. מנהלי השיווק שמביאים לצוותי המכירות שלהם לידים איכותיים, גם בכמות מעטה יותר, זוכים להצלחה גבוהה יותר. מבחינתנו, כל עבודת האופטימיזציה מתבצעת בזכות הלידים שמתקבלים אצלכם: אנחנו מגדיריםמקור שונה ב-CRM שלכם בהתאם לפרמטרים של הקמפיין ומשתמשים בציוני איכות כדי לנתח את תוצאות הפרסום ולקבל על בסיסן החלטות להמשך.

 

מעוניינים בפרסום דיגיטלי שיביא לכם תוצאות? פנו אלינו!