לקוחות מספרים

ESET

“דייז ידעו ללמוד אותנו לעומק ולהתאים את עצמם אלינו ולצרכים שלנו, הן במטרות שהוגדרו לקמפיין והן ברמת הפירוט של הדו”חות אותם דרשנו. מה שאהבתי בגישה של Daze הוא הסדר בדברים. Daze עזרו לנו להבין קודם כל אילו פעולות ניתן לבצע במסגרת הקידום האורגני ומה ניתן להפיק מכל פעולה, ולאחר מכן כיצד ניתן להפיק דו”חות ברורים ומפורטים ולהבין כיצד הפעולות הללו משרתות אותך.”

גיל נוילנדר – מנהל השיווק

תמורות

“היתרון הגדול בעבודה עם Daze היה בליווי הצמוד, עקב בצד אגודל, כל פרט בתהליך, על בסיס יומיומי. אני אדם שדורש תשובות מהירות ומיידיות, ובעיקר מעוניין להבין כיצד מתנהלים התהליכים אותם אני מבצע, וב-Daze מצאתי בכל שלב בתהליך מענה לכל שאלה או בקשה הקשורה לפרויקט הקידום. מאז ש-Daze נכנסו לתמונה הרשיתי לעצמי להגדיל בהדרגה את תקציב השיווק, בעיקר כי איתם אני יודע לאן הכסף שלי הולך ובעיקר ראיתי את התוצאה הסופית.”

גיורא ליכט – מנכ”ל ומייסד מכללת תמורות

SEEKER

“תודה רבה על הליווי המקצועי, ההשקעה והאיכפתיות בצעדינו הראשונים, בזכותכם נגיע ליעדים שלנו. מעריכות מאוד את העבודה הקשה והסבלנות שאתם משקיעים בנו לאורך כל הדרך.”

נתלי גבורה – מנכ”לית

CellWize

“In addition to the growth in quality leads, the efforts Daze invested in researching our niche market led to unexpected gains. Cellwize launched the Google AdWords campaign to drive traffic and generate relevant sales leads. Through our own channels we were investing in a large-scale job search for international expert engineers. To our surprise, one of our most recent UK hires was actually a direct result of a technical keyword used in an AdWords campaign – which we would never have thought to use to drive awareness. Thanks.”
Miki Weiser-Padova – Corporate Global MarCom Director

PRS

“After our regular monthly review/ report of our activities, I really must tell you that the DAZE crew is on the ball.
Their level of reporting and integration of our various online systems with their reporting is excellent – down to a cross-system analysis of each lead we get from multiple systems.
Just wanted to use the opportunity to thank the team at Daze for their hard work, excellent results, friendly dispositions and effective project/customer management.”
Yitzchak Schary – Corporate Communications Manager