הרצאות לחברות

באנר הרצאות

 הרצאות לחברות – להגיע לשלב הבא בתחום

אנו מציעים לחברות וארגונים סדנאות שיווק באינטרנט המתמקדות בעולם השיווק לחברות B2B. הסדנאות מוצעות לצוותי מכירות ולמנהלי שיווק ונועדו לסייע להם להרחיב את ההזדמנויות העסקיות והמכירות, בעזרת פעילות נכונה במדיה החברתית. הסדנאות בהנחיית מנכ”לית החברה, גלי סודק וצוות עובדי Daze Marketing.

סדנאות אימון לאנשי מכירות בעזרת לינקדאין

אימון אנשי מכירות לניהול שיחות מכירה קרות כבר לא עובד יותר – במיוחד בעולם ה-B2B שבו תהליכי המכירה ארוכים ומורכבים יותר. הקונים היום מתוחכמים יותר מבעבר, נוטים לחקור ולבחון אופציות קנייה נוספות לפני שהם מקיימים פגישות עם איש המכירות – ועסוקים יותר מתמיד.

 

אם צוות המכירות שלכם יוכל לתקשר עם הקונים הפוטנציאליים לפני שהתהליך מתחיל, לייסד מערכת יחסים המבוססת על אמון וכבוד הדדי ולהיות שם כאשר הלקוחות הפוטנציאליים מוכנים לרכוש – הסיכוי לסגור את העסקה הופך לגבוה הרבה יותר.

 

גלי סודק, מנכ”לית Daze Marketing, תציג בפני הצוות שלכם את הדרך לסיים את שיחות המכירה הקרות ששייכות להיסטוריה או שיטות התקשורת שבסופן רק התקווה שיחזרו אליכם. לאחר שנים של ניסיון במכירות, שיווק באינטרנט וחקר רשתות חברתיות, גלי סודק תציג בפני צוות אנשי המכירות שלכם את שיטת האימון למכירה חברתית (Social Selling), במיוחד בדגש על מכירה בשווקים הבינלאומיים – ותדריך אותם במעבר משיטות המכירה המיושנות לעבר העתיד של עולם המכירות: הפיכת כוח המכירה שלכם ליעיל ופרודוקטיבי בהרבה, עם אנשים שנהנים להגיע לעבודה – ופשוט למכור!

 

  • איך לייצר פרופיל לינקדאין שנועד למשוך לקוחות פוטנציאליים
  • איך למצוא את הקשרים הנכונים והמדויקים ביותר – מקבלי ההחלטות בארגון
  • איך להשתמש בשפה הנכונה כדי לשכנע אותם להתחבר
  • איך לעשות נטוורקינג חכם בלינקדאין שיהפוך אותם בסוף ללקוחות משלמים

 

ההזדמנויות העסקיות שיכולות להיווצר אם צוות המכירות שלכם יאמץ את שיטת המכירה החברתית, הן ממש בלתי מוגבלות: קשרים עסקיים איכותיים יותר, מחזורי מכירה קצרים יותר, גידול בשיעור המרת לידים ללקוחות – ולבסוף, זינוק ברווחים כתוצאה מפעילות סושיאל נכונה!

 

הסדנה מיועדת לחברות, בעיקר כאלו הפועלות בשוק הבינלאומי, בהן יש מספר מנהלי מכירות.

היקף הסדנה: 5 שעות.

סדנאות לינקדאין למקצועני שיווק

הכירו את דרך השיווק האפקטיבית ביותר בעולם ה-B2B, שתאפשר לכם להגיע ישירות למקבלי ההחלטות שמעניינים אתכם ולשווק להם באופן אופטימלי; באמצעות שיווק בלינקדאין שמוכוון לנטוורקינג וליצירת Engagement עם קהל היעד שלכם, תוכלו להשיג לידים איכותיים

 

לאחר עשרות הרצאות ברחבי הארץ בשנים האחרונות בפני יצואנים, תעשיינים ומנהלי שיווק, כולל במכון הייצוא הישראלי ובהתאחדות התעשיינים בישראל, גלי סודק, מנכ”לית Daze Marketing, תציג בפניכם את המפתחות העיקריים שיהפכו את השיווק שלכם בלינקדאין לאפקטיבי:

  • איך להבחין בין שיטות שיווק B2B ל-B2C
  • איך למצוא בצורה נכונה את קהל היעד שלכם בעולם ה-B2B
  • איך למצוא את הבידול העסקי שלכם
  • איך להפוך את הפרופיל האישי שלכם בלינקדאין למפתח שיפתח בפניכם דלתות
  • איך להשתמש בטכניקות שיווק ופרסום למשיכת לקוחות ממוקדים דרך לינקדאין

 

הסדנה מיועדת במיוחד למנהלי שיווק שמעוניינים להבין טוב יותר את תהליך השיווק בעולם ה-B2B ולכל מי שמעוניין להרחיב את רשת הקשרים שלו בלינקדאין ולייצר הזדמנויות עסקיות או תעסוקתיות. אנו מקיימים סדנאות לינקדאין למתחילים ולמתקדמים.

היקף הסדנה: 5 שעות.

אודות גלי סודק

מנכ”לית Daze Marketing ב-5 השנים האחרונות. בעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בשיווק מאוניברסיטת מלבורן, אוסטרליה. מומחית בשיווק ובמכירות בתחום ה-B2B. כתחביב, מתכנתת בשפת PHP.

אייקון לינקדאין